Документы на переоборудование

НОВОСТЬ!

Акциз на переоборудование автомобилей из грузовых в пассажирские снижен более чем в 7 раз!

Успейте
переоборудовать свой автомобиль, пока можно.

Хорошая статья с всеми ссылками на законы на auto.ria.com

Переоборудование микроавтобусов цена документов 2019.
Все ответы ниже


Оформляем документы на переоборудование автомобилей


Для того, чтобы связаться с нами достаточно оставить заявку, и наш менежер вам перезвонит

Заказать звонок

Оставить заявку

Имя *

Телефон *


Порядок оформления документов на переоборудование

Получение Акта осмотра транспортного средства (Акту огляду транспортного засобу).

— поставить авто на учет и написать заявление на его переоборудование в МРЭО ГАИ – своё или бердичевское. В заявлении указать вид переоборудования (в пассажир, в грузопассажир, кемпер и тд.). Форма заявления  есть в МРЭО.

Акт осмотра транспортного средства нужен для оформления остальных документов на переоборудование.

 На нашу почту izotovrestyle@gmail.com отправить сканкопии или хорошие фото Акта осмотра и техпаспорта, также эти документы можно привезти с собой.


Какая цена документов на переоборудование автомобиля?

— ориентировочная стоимость документов  2100 грн.

Сколько времени уходит на подготовку документов на переоборудование?

— срок изготовления пакета документов ­­- 2…4 рабочих дня

 Документы на переоборудование получены, что дальше?

После проведения работ по переоборудованию, выполненных в соответствии с документами на переоборудование, нужно менять техпаспорт. Вот здесь появляется акцизный налог.

Почему можно не платить акцизный налог ЧИТАЕМ НИЖЕ.

Переобладнання транспортних засобів. Як уникнути захмарних витрат.

За переобладнання транспортного засобу з вантажного у пасажирський сплачується акцизний податок. Цю вимогу законодавці додали до податкового кодексу України 28.12.14. З того часу народом України використовується схема уникнення оплати суми акцизу.


УВАГА

До Податкового Кодексу України внесені зміни щодо зниження плати за переобладнання. Читати.


У цій статті я поясню як працює схема.

Вимога щодо оплати міститься у підпункті 212.1.14 Податкового кодесу України, де написано, що платником акцизного податку є власник ввезеного на митну територію України вантажного транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль.

Розберемося з датами та строками оплати.

Статтею 216 податкового кодексу визначається дата виникнення податкових зобов‘язань, а наш випадок описаний пунктом 216.11:

датою виникнення податкових зобов’язань у разі здійснення переобладнання вантажного транспортного засобу легковий автомобіль, є дата видачі документа про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху. У цьому випадку акцизний податок сплачується власником такого транспортного засобу не пізніше дати подання документів до органу внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації такого транспортного засобу.

З цієї норми бачимо наступне:

Обов‘язок сплатити податок виникає з моменту отримання документів про відповідність переобладнаного транспортного засобу вимогам безпеки.

Податок має бути сплаченим до дня подачі документів про перереєстрацію ТЗ до МРЕВ ДАЇ.

Відповідно до принципів гуманізму та демократії законодавці надали платникам акцизного податку час для збирання коштів. Отже для оплати власники мають проміжок часу з моменту отримання документів на переобладнання до моменту подачі заяви на заміну техпаспорта.

Введення у суть питання.

Відповідно до Закону України «Про Правила дорожнього руху» технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також правил технічної експлуатації, інструкцій підприємств-виробників та іншої нормативно-технічної документації.

Процедура оформлення документів на переобладнання описана у Постанові КМУ від 21.06.10 про затвердження Порядку переобладнання транспортних засобів. Пункт 10 Постанови визначає строк дії документа про погодження переобладнання у один рік з дня його видачі.

Щодо заборон:

Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством:

а) у разі їх виготовлення або переобладнання з порушенням вимог стандартів, правил і нормативів, що стосуються безпеки дорожнього руху;

б) якщо вони не пройшли обов’язковий технічний контроль (для транспортних засобів, що підлягають такому контролю);

Зверніть увагу: забороняється користуватися ТЗ, який не відповідає вимогам нормативних документів по безпеці дорожнього руху.

Переобладнання транспортних засобів відбувається на підставі і у відповідності до цілої купи дозвільних та технічних документів, які видані уповноваженими організаціями. Тобто при наявності пакету документів на переобладнання експлуатація ТЗ є ЗАКОННОЮ.

УВАГА!

Оформлення або переоформлення технічного паспорта взагалі ніяк не пов‘язані з безпекою руху та відповідністю транспорту вимогам безпеки.

Розберемося з відповідальністю по нашим питанням.

Кодексом про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за таке:

Стаття 121. Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами

Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, –

тягне за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, –

тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Стаття 121-2. Порушення правил перевезення пасажирів при наданні послуг з перевезення пасажирів

Перевезення водіями транспортних засобів, що працюють у режимі маршрутних таксі, пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу або визначену в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також перевезення водіями транспортних засобів, що здійснюють міжміські чи міжнародні перевезення, пасажирів, кількість яких перевищує кількість місць для сидіння, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу або визначену в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, –

тягне за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Висновки.

 1. Для того, щоб не порушувати закон власник ТЗ повинен виконати одну з двох умов: мати відповідний техпаспорт або мати автомобіль, який відповідає технічній характеристиці транспортного засобу.

Отже якщо транспорт переобладнано відповідно до технічних документів на переобладнання то ніякого порушення не має.

 1. Оплата акцизного податку здійснюється в проміжок часу, де початком є день отримання документів на переобладнання, а кінцем – день подання заяви на заміну техпаспорта.
 2. Законом встановлено строк дії документів на переобладнання у один рік.

Вадим Зозуля, червень 2016 року.


Какой срок действия документов на переоборудование транспортного средства?

Документы на переоборудование действуют один год, в течении которого можно пользоваться переоборудованным транспортом не нарушая закон и не меняя техпаспорт.

Если полицейский требует объяснений

 На возможный вопрос инспектора полиции, есть проверенный ответ: я оформил все необходимые документы для переоборудования: Акт осмотра транспортного средства, документы из института, недавно переоборудовал автомобиль  и собираюсь в скором времени поменять техпаспорт на пассажирский (грузопассажирский) вариант.

Документы на переоборудование действительны один год со дня выдачи. Полицейский не может знать, когда именно Вы переоборудовали автомобиль. Специального документа с датой переоборудования, законом не предусмотрено. По окончанию срока действия документов (через 12 месяцев) их необходимо заказать у нас заново, оплатив 2100 грн.

Мы надеемся, что за это время законодатели изменят требования в лучшую сторону. А пока делаем один раз в год документы на переоборудование.


Заказать изготовление документов

Заказать звонок

Оставить заявку

Имя *

Телефон *


Многие автовладельцы спрашивают практически одно и то же, так как мы являемся одной из  «точек фокуса» в переоборудовании транспортных средств, то имеем самую актуальную информацию на популярные вопросы.

В этом списке мы будем давать ответы на вопросы, собранные в результате нашей работы с клиентами, партнёрами, знакомыми.

Самые частые вопросы клиентов

«когда возникает акциз на переоборудование микроавтобуса?»

— акциз возникает при замене тех паспорта из грузового варианта в пассажирский.

 «куда платится акцизный сбор за переоборудование автотранспорта?«

— в налоговую инспекцию по месту регистрации автомобиля.

«как не платить такой грабительский акциз?»

— оформить все документы, как описано выше и возить из с собой.

«сколько времени нужно для оформления документов?»

— 3…4 рабочих дня

«какие могут быть штрафы за неуплату акциза?»

— акциз введён три года назад, за это время мы сделали тысячи документов нашим клиентам. Знаем о двух случаях незначительных штрафов потому, что  клиент не знал, как правильно ответить на вопрос работника полиции (читайте выше).


Не забывайте оценить статью!

Поставить оценку статье!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (118 оценок, среднее: 4,62 из 5)
Загрузка...

Comments (110)

 • Эдуард Reply

  Добрый день! Подскажите пожалуйста, я приобрел транзит 2004г переделанный в Бердичеве 7+1, но по т/п малотоннаж В без указания кол-ва пасс мест. машина остеклена полностью, купил по генералке. Как мне ее переоформить в гаи, пропустит ли эксперт? Если можно опишите всю процедуру, спасибо.

  19.08.2017 at 09:03
 • Irina Reply

  Добрый день.

  Я распишу ваши действия по-шагово:

  1. Вы подаёте в ваше МРЕО заявление и получаете разрешение (Акт технического осмотра), пропустит ли эксперт — это уже вопрос к нему. Из опыта могу сказать, что ваш случай не единичный и можно договориться.

  2. Сбрасываете нам на мэйл сканы акта и техпаспорта с обеих сторон.
  Дальше мы через Киевский институт готовим пакет документов на пассажира, стоимость 950 грн. (может незначительно изменяться).

  PS: Я рекомендую продолжать ездить с этими документами и техпаспорт не переоформлять, чтобы не платить около 5000 евро акцизного сбора. Мы слышали, что в сентябре 2017 должны отменить такой огромный акциз.
  PS2: В формате комментов к статье мы не можем дать все ответы, потому, если остались вопросы звоните: 097 2676630, 066 0200515, 039 7175999 — Ирина.

  21.08.2017 at 11:48
 • Юрий Reply

  Добрый день! Подскажите, а можно ездить на грузовом по документам Ситроен Джимпо, переделанного в пассажир, но со снятыми сиденьями?

  03.09.2017 at 19:10
  • Vadim Reply

   Добрый день, можно.

   05.09.2017 at 09:47
 • Анатолий Reply

  Подскажите пожалуйста, микроавтобус пассажирский — как можно cделать его грузопассажирским чтоб он входил в категорию b?

  08.09.2017 at 12:27
  • Irina Reply

   Добрый день, Анатолий!

   Переоформить техпаспорт на грузопассажира категория В, Вы можете без уплаты акцизного сбора.

   Для этого нужно:
   1. В Вашем МРЕО ГАИ берёте разрешение (акт технического осмотра)
   2. На нашу эл.почту или на вайбер 0937175999 скидываете фото разрешения и техпаспорта с обеих сторон
   3. Мы сделаем документы Киевского института,на основании которых в МРЕО Вы переоформите техпаспорт
   Стоимость документов 1100грн, сроки 2-3дня + отправка новой почтой

   Заказать документы на переоборудование авто можно у нас, оставив заявку на сайте.

   08.09.2017 at 15:31
 • Олег Reply

  Т5 2012 року, скажіть будь ласка, яка ціна акцизу на переобладнання з грузового в грузо пассажир? Така ж як в пассажир чи менша? Дякую!

  10.10.2017 at 18:21
  • Vadim Reply

   Сумма акцизу буде така ж як при переобладнанні у пасажир, 3-4 тис. євро, точну суму рахує фіскальна служба.

   12.10.2017 at 09:25
 • Андрей Reply

  Здравствуйте.
  Вопрос 1
  Автомобиль JAC 1020 2.54 Дизель, хочу поставить двигатель Mersedes — сколько будет стоить заказать документы киевского института у Вас. Для легализации этой процедуры?
  Вопрос 2
  Имею авто УАЗ 2206 (Таблетка) кат. Д 11 мест
  Нужен пакет документов для мрео на пасажир кат. Б
  Заранее спасибо.

  30.10.2017 at 18:00
  • Vadim Reply

   Добрый день
   Ответ 1
   Стоимость документов на замену двигателя 1650 грн.
   Ответ 2
   Пакет документов на пассажир категории Б, максимум можем сделать 9 мест. Стоимость 950 грн.
   Сроки изготовления 2-3 дня + время на пересылку. В обоих случаях для подготовки документов, необходимо разрешение с МРЕО ГАИ (Акт технического осмотра) и фото техпаспорта 2 стороны.
   Заказать можно по тел 0972676630, 0660200515, 0937175999 или оставьте заявку.

   31.10.2017 at 10:41
 • віталій Reply

  привіт, якщо я вам відправлю ТІЛЬКИ свій техпаспорт, то акт огляду і документи інституту ви зможете зробити? (віваро, по ТП груз, поставив ще 6 сидінь, всього 8+1)
  завчасно дякую.

  31.10.2017 at 21:18
  • Vadim Reply

   Привіт, ми маємо багато варіантів співпраці — дзвоніть.

   31.10.2017 at 21:49
   • віталій Reply

    чудово, маєте вібер?

    31.10.2017 at 21:51
    • Vadim Reply

     Звісно маємо:) залиште заявку (на сторінці Контакти є розширена контактна форма, там вкажіть тему — Оформлення документів) і з вами завтра зв’яжеться менеджер.

     31.10.2017 at 22:04
     • віталій

      дякую

      31.10.2017 at 22:08
 • Аноним Reply

  Т4 2001 року, скажіть будь ласка, яка ціна акцизу на переобладнання з грузопассажира в пассажир?

  19.11.2017 at 21:59
  • Vadim Reply

   Розмір акцизного збору точно прораховують у фіскальній службі. Приблизно буде 1,9 євро за см. куб. двигуна. = 4000 євро.

   20.11.2017 at 13:04
  • Володимир Reply

   Рено трафік пасажирів 1+5 документів ціна?

   24.10.2019 at 22:18
   • Vadim Reply

    Стоимость документов Киевского института полный пакет с формой 5 3100 грн

    31.10.2019 at 12:59
 • Дима Reply

  А если машыне ищо нет 5 лет сколько будет стоить переоборудование

  28.11.2017 at 09:53
  • Vadim Reply

   Дима, оставьте заявку и наш менеджер с вами свяжется, выяснит подробности всё разъяснит.

   28.11.2017 at 10:34
 • Vasil Reply

  «Когда возникает акциз на переоборудование микроавтобуса?

  – акциз возникает при замене тех паспорта из грузового варианта в пассажирский.»

  А при замене техпаспорта из грузопассажирского варианта в пассажирский?

  01.12.2017 at 20:46
  • Vadim Reply

   При переоборудовании грузопассажирского автомобиля в пассажирский обязательство уплаты акцизного налога не возникает.
   С уважением Вадим Зозуля.

   02.12.2017 at 14:39
 • Владимир Reply

  Добрый день. Рено кенго 2014 г. 1.5 — какой будет сейчас акциз на переоборудование?
  Ещё прочитал, что якобы можно записать в мрео на переоборудование, а просто увеличить количество мест? Такое бывает?

  05.12.2017 at 00:39
  • Vadim Reply

   Добрый день. Размер акцизного налога за переоборудование авто из грузовика в пассажир 1,9 евро х 1500 см. куб. = 2850 евро. PS Точный размер определяет фискальная служба. Информация о том, что при увеличении количества мест акциз не появляется в вашем случае не подходит. Желательно при ссылке на какую-нибудь статью по теме добавлять ссылку — нам тоже интересно почитать.

   05.12.2017 at 16:40
 • Ілля Reply

  У мене тойота хайс 2,4 малотонажний фургон-В, що потрібно щоб переобладнати в грузпас?

  05.12.2017 at 19:04
  • Vadim Reply

   Добрий вечір!
   Щодо переобладнання є багато питань: яке переобладнання, що саме ви бажаєте змінити, чи будете міняти техпаспорт тощо.
   Краще, що б ви залишили заявку і наш менеджер все розповість.

   05.12.2017 at 19:33
 • Михайло Reply

  Доброго дня!
  В мене газель 2705 грузопасажир, хочу її переобладнати на вантажну (бортову) з подовженням кузова на 1м. (4,2м).
  Які мої дії і скільки будуть куштувати документи?
  Дякую.

  12.12.2017 at 20:53
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   Стоимость документов от Киевского института в где-то 2000 грн.
   Для изготовления документов от необходима копия техпаспорта — обе стороны и разрешение с МРЕО (акт технического осмотра) Сроки 3-4 дня + пара дней на пересылку новой почтой.

   13.12.2017 at 15:30
 • Эдуард Reply

  Добрый день.
  Какова стоимость документов на переоборудование Mercedes Benz 412D путем установки дополнительного топливного бака на 250 литров и заднего гидроборта?

  15.12.2017 at 22:57
  • Vadim Reply

   Здравствуйте!
   Стоимость документов 1950 грн., сроки 3-4 дня + отправка новой почтой.

   19.12.2017 at 11:42
 • Александр Reply

  Доброй ночи, подскажите пожалуйста как законно оформить авто? К примеру у меня москвич 407, я хотел бы скрестить эго с BMW. Тоесть ходовую, двигатель и салон с последнего. Розтолкуйте пожалуйста с чем мне придётся столкнуться в плане регистрации такой переделки? Приблизительно стоимость её? И возможность её самому сделать, а не обращаться в сто или т.д. за раннее благодарен с уважением Александр.

  21.12.2017 at 03:33
  • Vadim Reply

   Добрый день, глобальная переделка автомобилей не наша специализация.

   21.12.2017 at 11:20
 • Роман Reply

  Добрий день. Чи буде і коли приблизно скасований акциз на переобладнання? Дякую!

  22.12.2017 at 22:36
  • Vadim Reply

   Доброго дня, нажаль ми не маємо ніякої інформації.

   25.12.2017 at 09:49
 • Светлана Reply

  Добрый день. Покупаем авто Газ Соболь, по документам был переделан на грузовой с категорией В.
  Хотим переоформить в грузо-пассажирский на 7 мест. Сколько это будет стоить? Есть ли акциз?
  И еще вопрос сколько сейчас стоит поставить на учет авто в один день со снятием с учета, не меняя номера. Спасибо.

  24.12.2017 at 20:05
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   1. Стоимость документов института на грузопассажира при наличии разрешения МРЕО 950 грн, без Акта 1450 грн.
   2. Акцизный налог при официальном переоформлении составляет приблизительно 4000 евро.
   3. По вопросу постановки на учёт нужно обращаться МРЕО (территориальный сервисный центр)

   25.12.2017 at 09:51
 • Володимир Reply

  Добрий день.
  Висновок Державтотрансу отримав, авто переобладнав (ГАЗ-3302 подовжив з 3,2 м до 4,2 м по Висновку). Для ТСЦ (мрев) ще треба АКТ експертизи та Сертификат. У вас можливо отримати?

  25.12.2017 at 01:22
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   1. Стоимость документов института на грузопассажира при наличии разрешения МРЕО Гаи 950 грн, без акта 1450
   грн.
   2. Акцизный налог при официальном переоформлении составляет приблизительно 4000 евро.
   3. По вопросу постановки на учёт нужно обращаться МРЕО (территориальный сервисный центр).

   25.12.2017 at 09:53
 • Ростислав Reply

  Вітаю. Говорили, якщо машина до 2015 року стоїть на обліку грузопасажиром, то акциз не потрібно платити. То так? Тобто просто беруться документи на переоформлення і міняється тех паспорт?
  Дякую. Чекаю відповіді.

  02.01.2018 at 10:38
  • Vadim Reply

   Доброго дня!
   Вимога щодо оплати міститься у підпункті 212.1.14 Податкового кодесу України, де написано, що платником акцизного податку є власник ввезеного на митну територію України вантажного транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль. Щодо переобладнання ТЗ який був грузопасажиром — така вмога відсутня, тому і акциз не платимо. А переобладнання здійснюється на підставі технічних документів від спец закладу (Київський інститут), заміна техпаспорта також на підставі цих документів.

   02.01.2018 at 10:51
 • Андрій Reply

  Доброго дня. Якщо я маю вище згадані документи на переобладнання, чи маю я право перевозити людей на переобладнаному автомобілі (без сплаченого акцизу) чи я просто маю право їздити на переобладнаному авто, з максимальною кількістю людей, що вказана в свідоцтві про реєстрацію????

  03.01.2018 at 09:02
  • Vadim Reply

   Доброго дня!

   Так, згідно з проектом інституту Ви маєте право їздити на переобладнанному авто і перевозити пасажирів без сплати акцизного збору. Кількість пасажирів не має перевищувати тієї, що вказана в документах. Але щорічно документи необхідно поновлювати.

   03.01.2018 at 15:38
 • Андрей Reply

  Можно ли указать в техпаспорте на грузовой фольцваген кади дополнительные места, при постановке на учёт в мрео?

  04.01.2018 at 19:06
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   Если указывать дополнительные места в грузовом автомобиле — это будет считаться пассажир.
   В данном случае при официальном оформлении необходимо будет заплатить акцизный сбор в размере 1,9 евро за кубик.

   05.01.2018 at 16:55
 • Nikolja Reply

  Доброї ночі!
  В мене вантажний мікроавтобус до 3,5т. фольцваген-крафтер.
  Хочу зробити переобладнання на спальне місце для водія.
  Скільки буде коштувати заміна документів, чи потрібно сплачувати акциз?

  05.01.2018 at 02:09
  • Vadim Reply

   Доброго дня!
   Вартість документів 2600 грн, тривалість підготовки 2-3 дні. При цьому акцизний збір платити не потрібно.
   Можна замовити по тел 0972676630, 0660200515

   05.01.2018 at 16:54
 • Сергей Reply

  Добрый день. Фиат скудо грузопассажирский категории В 5 мест с водителем. Хочу добавить один ряд на три места и узаконить. Во сколько это обойдется?

  06.01.2018 at 00:44
  • Vadim Reply

   З різдвом Вас!
   У Вашому випадку:
   -вартість виготовлення документів на переобладнання 1100 грн., термін виготовлення 2-5 днів + відправка новою поштою;
   — акцизній збір не виникає;
   — переоформлення техпаспорта стане десь у 500 грн.

   Залишайте заявку або дзвоніть. Ірина.

   09.01.2018 at 14:05
 • Женя Reply

  Акцизный сбор на переоборудование 1,9 евро/1 куб., и акцизный сбор при растаможке авто — это одно и тоже?
  То есть при принятии соответствующего одного закона снизится акциз и на переоборудование и на растаможку?

  08.01.2018 at 12:30
  • Vadim Reply

   Почти одно и тоже, ставки применяются одинаковые.

   08.01.2018 at 13:32
 • Сергей Reply

  Здраствуйте. У меня Ивеко груз-пас., хочу переделать в бортовую. Какая стоимость документов и мои действия в сервисном центре?

  08.01.2018 at 13:50
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   1. В сервисном центре необходимо взять разрешение Акт технического осмотра
   2. На основе его мы сделаем разрешение института стоимость ориентировочно 2000 грн,сроки 2-3 дня +отправка Новой почтой

   Для заказа оставьте заявку или звоните. Ирина.

   09.01.2018 at 14:06
 • Михаил Reply

  Вы пишете, что документы на переоборудование действительны один год со дня выдачи. Полицейский не может знать, когда именно Вы переоборудовали автомобиль. А как понимать 11 пункт:
  10. Срок действия документа о согласовании составляет один год со дня его выдачи.
  11. Специально уполномоченная организация направляет МВД в установленном порядке информацию о выданном документе о согласовании для внесения соответствующих данных в Единый государственный реестр Госавтоинспекции.

  08.01.2018 at 17:32
  • Vadim Reply

   Есть дата выдачи документа и дата фактического переоборудования. Дата 1: выдается документ на переоборудование. Дата 2: производится переоборудование в мастерской. Например 01.02.17 выдали документ, а 01.11.17 вас остановили. Имеем: документ на переоборудование ещё действительный, а дата фактического переоборудования — к примеру вчера. Т.о. формальные требования закона соблюдены. п.11 нас не касается, он регламентирует взаимоотношения «полиция»-«специально уполномоченный орган», а мы — это «гражданин»-«полиция».

   08.01.2018 at 18:18
 • Наталія Reply

  добрий вечір…у мене Opel Vivaro грузовий, хочу переробити на грузопасажирський…скажіть будь ласка, чи це зараз можливо? проводиться таке чи заборонено? яка ціна буде документів та акцизів?

  12.01.2018 at 22:36
  • Vadim Reply

   Доброго дня! Така переробка цілком можлива. Надішліть заявку і з вами зв’яжеться наш менеджер.

   13.01.2018 at 13:16
 • Иван Reply

  Добрый день у меня Ивеко Дейли пассажир 16 мест, хочу сделать переоборудование в кемпер с 6 местами но условие что кабину оставляю а металлический кузов убираю и вместо него делаю кузов как у кемпера с альковом. Машина рамная. Какие мои действия и что меня ждёт? Возможно ли все это оформить или только в цельном кузове возможно?

  13.01.2018 at 19:12
  • Vadim Reply

   Добрый день!
   Вам нужно взять разрешение в МРЕО (Акт осмотра).
   Дальше мы сделаем документы, стоимость где-то 2400 грн.
   С полученными документами Вам нужно обратиться в фискальную службу для просчёта акцизного сбора (но это меньше чем 1,9 евро за кубик).

   16.01.2018 at 17:48
 • Аноним Reply

  Добрый вечер, подскажите пожалуйста, в паспорте написано грузовой, перегородка глухая, на боковых и задних дверях стекол нет, только передние боковые со стеклами, если поставить вместо глухой перегородки половинку за водителем и в боковых дверях стекло, будет ли это считается переоборудование в пассажир?
  Большое спасибо за ответ.

  13.01.2018 at 20:12
  • Vadim Reply

   Добрый день!
   Если вы не будете устанавливать дополнительные сиденья и врезать стёкла в бока (а не в сдвижные двери), то это не будет считаться переоборудованием.

   16.01.2018 at 17:52
 • Александр Reply

  Добрий вечір!
  Фольксваген ЛТ 35 вантажопасажирський 8+1. В тех.паспорті кількість мість з водієм 9. Але мені достатньо 6, хочу зняти 3 сидіння, і документи щоб були в порядку. Чи потрібно міняти в паспорті 9 на 6 ? Яка це процедура і скільки коштуватиме? Дякую.

  15.01.2018 at 21:08
  • Vadim Reply

   Доброго вечора
   Вам потрібно зробити документи на переобладнання — десь 1100 грн., і замінити техпаспорт. Акцизного збору, звісно, не буде.

   16.01.2018 at 17:56
 • Константин Reply

  У меня Фольксваген т5 2009 г. Ввезён растаможен и поставлен на учет как малотонажный фургон, до вступления в силу закона на акцизный сбор. При переоборудовании в пассажирский нужно ли будет платить акцыз 1.9 евро за куб.см
  при моем двигателе 2.5.tdi сташно подумать сколько это будет стоить.

  17.01.2018 at 01:42
  • Vadim Reply

   Платить акциз прийдётся, т.к. переоформление и переоборудование производится когда закон уже действует.

   17.01.2018 at 10:50
 • Ваня Reply

  В мене Віваро грузовий по документах. Якщо я отримаю довідку на рік, але не вріжу вікна — то у разі продажу авто зніметься з обліку? Перегородка стоятиме, сидінь не буде.

  18.01.2018 at 15:07
  • Vadim Reply

   Доброго дня!

   В разі переоформлення авто або продажу він так і буде лишатись Спеціалізованим вантажним категорії В

   18.01.2018 at 16:34
 • Аноним Reply

  А якщо врізані вікна — як зняти з обліку коли по документах грузовик?

  22.01.2018 at 20:38
  • Vadim Reply

   Доброго дня!

   Потрібно буде зняти сидіння, а на вікна встановити решітки або заглушки

   23.01.2018 at 10:23
   • Аноним Reply

    Тобто достатньо з внутрішнього боку закріпити заводську обшивку (фанеру) там, де скло? А ззовні що робити?

    24.01.2018 at 10:00
    • Vadim Reply

     Достатньо тільки з внутрішнього боку, а з зовнішнього так і лишається скло.

     24.01.2018 at 10:30
 • Яна Reply

  Добрый день! подскажите есть ли смысл сейчас переоформлять за границей авто с пассажирского на грузопассажирский, если планируем его ввозить и растамаживать в Украину? И если его переоформить в грузопассажирский то он будет растамаживаться как грузовой или пассажирский?

  24.01.2018 at 10:04
  • Vadim Reply

   Добрый день!
   Cамый оптимальный вариант ввозить автомобиль в Украину пассажиром или грузопассажиром

   24.01.2018 at 10:28
 • Сергей Reply

  Добрый день. Есть груз-пасс 5 мест по тех паспорту,хочу сделать пассажир. Сколько будет стоить вся процедура?

  31.01.2018 at 09:20
  • Vadim Reply

   1. В Вашем МРЕО Гаи (Териториальный сервисный центр) нужно взять разрешение на переоборудованине (Акт технического осмотра)-200-300 грн.
   2. На основании этого акта у нас можете заказать пакет документов Киевского института, стоимость 1100грн, сроки 2-3 дня + отправка НОВОЙ ПОЧТОЙ
   3. В МРЕО без уплаты акцизного сбора меняете техпаспорт на пассажира 500…600 грн.
   Заказ документов, консультация 0972676630, 0660200515 Ирина

   31.01.2018 at 10:33
 • Евгений Reply

  Добрый день.подскажите где узнать точную сумму акциза.
  Спринтер 2012 г.в обьем 2143, 8 мест

  01.02.2018 at 11:44
  • Vadim Reply

   Добрый день, обратитесь в фискальную службу (налоговая). Или поищите телефон горячей линии фикскальной службы.

   01.02.2018 at 12:23
 • Юрій Reply

  Добрий день.підскажіть буть ласка чи можу я переоформити фольсваген каді 2004року груз. На груз пас. і скільки це буде коштуватиме

  02.02.2018 at 07:58
  • Vadim Reply

   Офіційно переоформити буде дорого. Необхідно в податкову по місцю Вашої реєстрації заплатити акцизний збір в розмірі 1,9євро за кубик двигуна. Загальна сума складатиме приблизно 3000євро.

   02.02.2018 at 09:34
 • Юрій Reply

  добрий день підскажіть ще раз.якщо по док. груз.і будуть стоять додаткові 3 місця в один ряд, і врізані 2 вікна чи можна їздити по Україні фольсваген каді 2004року

  02.02.2018 at 14:38
  • Vadim Reply

   Доброго дня!

   Так можна, але у Вас має бути проект (дозвіл) на переобладнання Київського інституту. Який дає право їздити по Україні напротязі 1-го року і щорічно його можна поновлювати
   Вартість проекту (при наявності дозволу з МРЕО) 950грн, без нього 1450грн.
   Сроки 2-3дні+відправка новою поштою

   02.02.2018 at 14:43
 • Сергей Reply

  Добрый вечер! Есть спринтер2,9D грузовик кат С 1998 г/в присутствует желание установить ряд сидений (3-4 места) сдвинув при этом перегородку. Как быть, что делать?

  03.02.2018 at 19:01
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   Вам нужно сделать переоборудование и документы на грузопассажира.
   1. Техническая часть по переоборудованию составляет ориентировочно 500-600дол (в зависимости от выбора материалов и услуг)
   Сроки 1день+ гарантия 2 года!
   2. По проектной документации:
   — Необходимо в Вашем МРЕО взять разрешение на переоборудование (Акт тех.осмотра)
   — У нас можно заказать пакет документов, стоимостью 950грн, по которым на протяжении года Вы можете ездить (чтобы избежать уплаты акцизного сбора)

   Консультация и запись по тел 0972676630, 0660200515, 0937175999 Ирина

   06.02.2018 at 18:12
 • Женя Reply

  Доброго дня. Скажіть чи можна з такими тимчасовими документами переїхати границю?

  06.02.2018 at 10:16
  • Vadim Reply

   Можна

   06.02.2018 at 18:09
 • Анатолій Reply

  Доброго дня. В цій статті все добре описано, но є одне але, на основі чого можуть бути проблеми з інспекторами міліції. Міліція говорить, що всі зміни в автомобілі повинні бути внесені в техпаспорт на протязі 10 днів і ссилаються на статтю 7. В правилах реєстрації автомобілів в статті 7 написано » Владельцы транспортных средств — юридическое и физический лица или их представители(далее — владельцы) обязаны зарегистрировать их на протяжении 10 суток после приобретения или таможенного оформления, или временного ввоза на территорию Украины, или возникновение обстоятельств, что является основанием для внесения изменений в регистрационные документы. Срок регистрации может быть продолжено в случае невозможности владельца транспортного средства (болезнь, командировка, другие уважительные причины) своевременно ее осуществить. Эксплуатация транспортных средств, не зарегистрированных в подразделах ДАИ, а также без номерного знака “Транзит” запрещается.»
  Як бути в цьому випадку?

  12.02.2018 at 10:48
  • Vadim Reply

   Доброго дня!
   Підставою для внесення змін у реєстраційні документи є переобладнання. Термін у 10 днів починає свій перебіг з дня фактичного переобладнання. Приклад: 01.01.17 день видачі документів, а 01.05.17 день фактичного переобладнання. З 01.05.17 по 10.05.17 власником автівки у реєстраційні документи повинні внестися зміни. От де і в яких документах зазначається про день і час фактичного переобладнання?? Де і яким нормативним актом покладається обов’язок на власника ТЗ з собою мати якісь акти виконаних робіт, форми замовлень тощо? У законі дірка з цим, а ми користуємося і будемо продовжувати.

   12.02.2018 at 11:05
 • Владислав Reply

  Добрый день. Якщо в документах на переобладнання буде вказано кількість місць наприклад 8+1, а по факту буде менше сидінь, це буде вважатись порушенням або невідповідністю … ???

  16.02.2018 at 10:33
  • Vadim Reply

   Меньша кількість сидінь допускається, а більша — ні.

   16.02.2018 at 14:08
  • Григорий Reply

   Меня так пару раз мурыжили. -ты переоборудовал авто!! -нет! Так ведь сидений нету?! — снял на чистку. -да? Нуу счастливого пути!!

   19.02.2018 at 22:13
 • Андрей Reply

  Можно ли сделать документы?! У меня Фотон с изометрической будкой(фургон),2,5т грузоподъёмность. Но я хочу переоборудовать в бортовой тент.Чтоб документы были и как ездить. И сколько стоит.

  21.02.2018 at 13:20
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   Для изготовления документов Киевского института необходимо разрешение (акт технического осмотра) с МРЕО и техпаспорт обе стороны. Сроки 2-3 дня + отправка Новой почтой. Ориентировочная стоимость 2200грн

   Заказ по тел 0972676630,0660200515,0937175999 Ирина

   21.02.2018 at 13:56
 • Алексей Reply

  Если установить 4 места, то нужно будет платить акциз вито?

  22.02.2018 at 09:54
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   Если не будете устанавливать стёкла, то теоретически сидения легко можно снять и авто остаётся грузовым. Единственный момент, что могут возникнуть вопросы у полиции в том случае,если Вы будете перевозить пассажиров. На этот случай лучше иметь проект института на переоборудование

   22.02.2018 at 10:35
 • Игорь Reply

  Добрый день.
  Какая процедура переоборудования с бортового в лафет с удлинением рамы и переносом моста? Mercedes 207

  23.02.2018 at 07:24
  • Vadim Reply

   Добрый день!

   1 шаг: В Сервисном центре необходимо взять разрешение (акт технического осмотра)
   2 шаг: На вайбер 0972676630 или электронную почту izotovrestyle@gmail.com сбрасываете копию техпаспорта обе стороны и разрешение
   Стоимость проекта ориентировочно 2000грн, после их получения в МРЕО меняете техпаспорт

   27.02.2018 at 13:16
 • Игорь Reply

  Nissan Vanette 1995 г. 2.3 дизель по Т.П. грузовой. Какая стоимость документа на переоборудование, (на груз-пас.), без моей лишней беганины

  25.02.2018 at 15:49
 • Александр Reply

  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. Ford transit. 2014г. Переделать в пассажир. Какая цена документов? И какая цена Ваших работ? Цельный грузовик без стекол.

  22.07.2019 at 16:14
  • Vadim Reply

   Здравствуйте! Стоимость документов на переоборудование 1600 грн. А цена на переоборудование зависит от объема работ, выбранных материалов и услуг.
   Оставьте заявку на сайте и менеджер, подготовится и перезвонит.

   25.07.2019 at 21:47
 • Олег Reply

  Здравствуйте, сколько будет стоить документы вместе с акцизом на переоборудование фольксваген т4 с грузовика в грузопассажирский?

  01.10.2019 at 14:17
  • Ирина Reply

   Добрый день!

   Стоимость документов Киевского института 2800 грн. Для расчёта стоимости акциза используйте следующую формулу:
   Объём двигателя Вашего автомобиля * на 75 если дизель или на 50 бензин*на колличество полных лет авто.
   Например Фольксваген Т4, дизель 2л, 2016год выпуска. Стоимость акциза 2*75*3=450евро

   02.10.2019 at 14:36
 • Олег Reply

  Спасибо

  03.10.2019 at 11:15
 • Саша Reply

  Добрый день. Автомобиль Соболь 11 мест, категория D. Хочу переоборудовать в легковой 8+1, категория В. Нужно ли платить акциз? И сколько Ваши услуги для выполнения этой работы?

  24.10.2019 at 09:40
  • Vadim Reply

   Добрый день! В таком варианте акциз не нужно платить. Документы на переоборудование будут стоить 2800-3000 грн.

   31.10.2019 at 12:02
 • Оксана Reply

  Добрый день.Подскажите у меня Мерседес МВ100Д 13 мест.Хочу сделать грузовой или груз пас…Так как не имеею котегорию в правах. Да и перевозкой пассажиров не занимаюсь Сколько это будет стоить.. Авто 1989г 2.4 движок…

  26.10.2019 at 09:06
  • Vadim Reply

   Если автомобиль пассажир 13 мест, то при переоформлении авто в грузопассажира налог платить не нужно. Для того, чтобы поменять категорию, необходимо взять разрешение в МРЕО, заказать у нас документы Киевского института и поменять техпаспорт в МРЕО.

   31.10.2019 at 13:00
 • Вадим Reply

  Здравствуйте,если машина по доверенности и нужно сделать переоборудование,что нужно сделать , переписать на себя или можно после переоборудования сразу заменить техпаспорт на себя.

  29.10.2019 at 18:34
  • Vadim Reply

   Сначала нужно автомобиль оформить на себя, после этого брать в МРЕО разрешение,на основании которого заказывать документы и официально переоформлять автомобиль на пассажира.

   31.10.2019 at 12:46
 • Сергій Reply

  Доброй ночи! Чи можливо у вас замовити Акт технічной експертизи і сертифікат відповідності на переобладнання грузового микроавтобуса в пасажирський. Висновок Київського інституту є. І який термін дії ваших Сертифікатів? Дякую!

  29.10.2019 at 23:10
  • Vadim Reply

   Акт технічної експертизи і сертифікати відповідності коштують 2100грн. Сроки виконання 2-3 дні. Замовити можно по тел 0972676630 Ірина

   31.10.2019 at 12:44

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.